Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Windsurfing Nurkowanie Wędkowanie |
| Spa i relaks Jacuzzi | Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci |
Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic o powierzchni 74 m² usytuowany jest 300 metrów od Playa Las Americas oraz oferuje jacuzzi i saunę. San Felipe de Barajas i Botas Viejas znajdują się odpowiednio w odległości około 15 min jazdy samochodem i 7 km od apartamentu.
Apartament jest położony w dzielnicy La Boquilla, 5 km od lotniska Rafael Nunez International. Lokalizacja przy plaży: Plaża La Boquilla znajduje się w 350 metrach. Pomnik Indianki Cataliny leży w prawie 8 km stąd.
1-pokojowy Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic oferuje widoki na jezioro i obejmuje balkon, garderobę i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Obiekt noclegowy zapewnia kabinę prysznicową walk-in, saunę i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia. Centrum fitness w apartamencie pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń. Obiekt oferuje również basen ze sauną.
- Lotniska
- Lotnisko Rafael Nunez International7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Obiady na wynos
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Windsurfing
- Nurkowanie
- Wędkowanie
- Kąpiel na świeżym powietrzu
- Łaźnia publiczna
- Basen z widokiem
- Płytki koniec
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic?
Na miejscu Goście Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic ma połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic oferuje aneks kuchenny. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic?
W Apartamento En Cartagena Primera Linea De Playa Morros Epic może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje basenem.